Powiatowa Liga Mini Siatkówki, dobra passa trwa !.

Kujawsko Pomorski Związek Piłki Siatkowej w Bydgoszczy, chcąc zachęcić dzieci ze szkół podstawowych do aktywnego spędzania czasu wolnego zaplanowali w okresie styczeń-luty Powiatową Ligę Mini Siatkówki.

W rozgrywkach sprawdzić swoje umiejętności mogą dziewczęta i chłopcy z klas III – VI SP w jednej z trzech kategorii wiekowych: „dwójki”, ,, trójki”, oraz ,,czwórki”.

W sobotę 14 stycznia w Kamieniu Krajeńskim odbył się pierwszy z dwóch łączenie turniejów. Do rozgrywek zgłosiły się zespoły z Kamienia, Sępólna, Więcborka i Dużej Cerkwicy. Łącznie wystartowało 140 uczniów z w.w szkół. Emocji nie brakowało, ponieważ dla wielu uczestników był to pierwszy turniej w życiu. W kategorii ,,czwórek” na 9 startujących zespołów nasze mistrzynie powiatu po niesamowitej walce ,,punkt za punkt ” przegrały w wielkim finale z SP Kamień 1:2, i musiały zadowolić się drugim miejscem..  Znakomicie zaprezentowały się kolejne nasze reprezentantki. W kategorii ,,trójek” na 8 startujących zespołów SP Wałdowo w składzie Martyna Łodzińska, Zuzanna Jutrowska oraz Wiktoria Hermann zajęły pierwsze miejsce. W finale dziewczęta zrewanżowały przeciwniczkom z SP nr 3 w Sępólnie Krajeńskim się za porażkę w grupie i pewnie wygrały 25:21.

Wyniki grupy B dziewcząt kategoria ,, trójki”