Program “Dnia bez przemocy ” w gimnazjum
DZIEŃ BEZ PRZEMOCY W GIMNAZJUM DNIA 13 LISTOPADA PROGRAM: 9:00-11:00 spotkanie w sali gimnastycznej uczniów kl.I-III gimnazjum ze specjalistą do spraw uzależnień panem Jarosławem Niemyskim 11:00 Zajęcia warsztatowe z psychologiem z poradni psychologiczno – pedagogicznej na temat przemocy (pół godziny z każdą klasą gimnazjalną) Podczas trwania zajęć warsztatowych dwie pozostałe...
