Literatura w czasach pandemii

Nasza szkoła współpracuje z kilkoma wydawnictwami, oferującymi różnorodne książki do biblioteki szkolnej. Od kilku lat trzy razy w roku w naszej bibliotece odbywają się kiermasze książek, podczas których dzieci kupują wiersze, powieści, albumy, kolorowanki, poradniki. Zaopatrują w literaturę nie tylko siebie, ale i najbliższych. Również biblioteka otrzymuje rabatowe nowości oraz uaktualnia zasób lektur obowiązkowych i uzupełniających.

W tym roku zamknięcie szkół uniemożliwiło nam przeprowadzenie sprzedaży, dlatego mogą Państwo wejść na stronę wydawnictwa i przejrzeć bogatą ofertę. Znajdują się tam: audiobooki, gry planszowe rozwijające logiczne myślenie i spostrzegawczość, puzzle do książek, uspokajające kolorowanki, lektury w formie e-booków, pomoce do nauki języków obcych i wiele innych wartościowych pozycji.

Wystarczy zalogować się do panelu klienta i kupić coś do wspólnej rodzinnej zabawy. Istnieje również możliwość przeglądania fragmentów książek. Dzieci, które czekały na nasz coroczny wiosenny kiermasz, na pewno się nie zawiodą. Bardzo gorąco zachęcam!

Podaję adres: https://www.ksiegarnia-tuliszkow.pl/

Krzysztofa Styburska