Zabawa Karnawałowa

BAL KARNAWAŁOWY DLA DOROSŁYCH – LUTY 2019

Po ciężkiej pracy, zabieganiu, każdemu należy się chwila wytchnienia, każdy zasługuje na odpoczynek oraz rozrywkę.  Służy temu karnawał, czas radości i spędzania czasu w miłej atmosferze.

Świetną okazją była zabawa karnawałowa, która odbyła się 9. lutego 2019r. w sali Wiejskiego Ośrodka Kultury w Wałdowie. Tego dnia sala wyglądała inaczej niż zwykle, zmieniła się w prawdziwą salę balową i zachęcała do szampańskiej zabawy. Ozdobiona różnokolorowymi balonami, serpentynami i elementami wykonanymi specjalnie na tę okazję.

Organizacją tegorocznej zabawy karnawałowej zajęli się, z dużym zaangażowaniem i prawdziwą pasją, niezawodni rodzice, tj. Pani Monika Ziemińska oraz Państwo Anna i Jarosław Siekierka, którym z całego serca dziękujemy. To oni zadbali, by ta wielka impreza była udana, w pełni spełniała oczekiwania uczestników.

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do Pani Agnieszki Seydak, Pani Małgorzaty Jutrowskiej i Pana Michała Siekierki za nieodzowną pomoc w przygotowaniu imprezy.

Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał, a wspaniałą muzykę na żywo serwował zespół „Elita” z Koronowa. Jak przystało na bal były kółeczka, pociągi i tańce w parach.

Bogate i pyszne menu wraz z obsługą zapewniła Pani Alina Nędzołek.

Wielką atrakcją okazały się: loteria fantowa i licytacja, które mogły dojść do skutku za sprawą sponsorów i darczyńców, którym bardzo dziękujemy:

 1. Firma LACPOL w Zalesiu
 2. Ewa i Daniel WIERZCHUCCY
 3. Alina NĘDZOŁEK
 4. Izabela PANASIUK
 5. Magdalena IDZIKOWSKA
 6. Monika i Maciej ZIEMIŃSCY
 7. Anna i Jarosław SIEKIERKA
 8. Hanna i Tomasz ROMPALSCY
 9. Magdalena i Piotr STRYSZYK
 10. Dominika i Tomasz PATYNA
 11. Adrianna i Zbigniew PASTWIK
 12. Renata i Krzysztof STALKA
 13. Małgorzata i Tomasz KRÓL
 14. Anna PARTYKA
 15. KGW Wałdowo
 16. Firma DUKO w Sępólnie Krajeńskim
 17. Daria GROCHOWSKA

            Dzień ten dostarczył wielu przeżyć i miłych wrażeń, ale przede wszystkim zasilił konto Rady Rodziców z przeznaczeniem dla dzieci naszej szkoły.

            Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa przyniosła oczekiwane założenia – jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

                                                                         Dyrektor oraz Społeczność Szkolna

                                    Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Wałdowie