human choroinic gonadotropin

Szkoła

Godziny odjazdu autobusu szkolnegoz Szkoły Podstawowej w Wałdowiew roku szkolnym 2017/2018  

Kategoria: Aktualności szkoły|Ogłoszenia

13 Wrz 2017

PONIEDZIAŁEK

godz. 12.45    Wałdówko, Wilkowo – I KURS

 godz. 13.05    Włościbórz, Włościbórek – I KURS

 godz. 14.20    Wałdówko, Wilkowo – II KURS

  godz. 14.20    Teklanowo, Zalesie, Skarpa, Sępólno Kr. – II KURS

  godz. 14.40    Włościbórz, Włościbórek, Trzciany, Sępólno Kr.

II KURS

BUS Toboła, Komierowo    godz. 14.20

 

WTOREK

godz. 12.45    Wałdówko, Wilkowo – I KURS

 godz. 13.05    Włościbórz, Włościbórek – I KURS

 godz. 14.20    Wałdówko, Wilkowo – II KURS

 godz. 14.20    Teklanowo, Zalesie, Skarpa, Sępólno Kr. – II KURS

 godz. 14.40    Włościbórz, Włościbórek, Trzciany, Sępólno Kr.

II KURS

BUS Toboła, Komierowo    godz. 14.20

 

ŚRODA           

 godz. 12.45    Wałdówko, Wilkowo – I KURS

 godz. 13.05    Włościbórz, Włościbórek – I KURS

 godz. 14.20    Wałdówko, Wilkowo – II KURS

 godz. 14.20   Teklanowo, Zalesie, Skarpa, Sępólno Kr. – II KURS

 godz. 14.40    (Włościbórz, Włościbórek, Trzciany, Sępólno Kr.

II KURS

BUS Toboła, Komierowo    godz. 13.30

 

CZWARTEK   

  godz. 12.45    Wałdówko, Wilkowo – I KURS

  godz. 13.05    Włościbórz, Włościbórek – I KURS

  godz. 14.20    Wałdówko, Wilkowo – II KURS

  godz. 14.20   Teklanowo, Zalesie, Skarpa, Sępólno Kr. – II KURS

  godz. 14.40    Włościbórz, Włościbórek, Trzciany, Sępólno Kr.

II KURS

BUS Toboła, Komierowo    godz. 14.20

 

PIĄTEK       

  godz. 13.30    Wałdówko, Wilkowo

  godz. 13.30   Teklanowo, Zalesie, Skarpa, Sępólno Kr.

  godz. 13.50    Włościbórz,Włościbórek, Trzciany, Sępólno Kr.

BUS Toboła, Komierowo    godz. 13.30

 

Dowóz uczniów z poszczególnych miejscowości

do Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Wałdowie

w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp. MIEJSCE  ZBIÓRKI GODZ. PRZYJAZDU  AUTOBUSU
I  KURS
1 SP Nr 1 Sępolno Kraj. 7.00
2 Przystanek Trzciany 7.15
3 Przystanek Skarpa 7.20
4 SP w Zalesiu 7.35
5 Teklanowo Wybudowanie 7.37
6 Teklanowo 7.39
7 ZS w Wałdowie 7.41
II  KURS
1 ZS Nr 3 w Sępólnie Kraj. 7.15
2 Trzciany – wybudowanie 7.23
3 Włościbórek – wysypisko 7.25
4 Włościbórek – skrzyżowanie 7.27
5 Włościbórek 7.28
6 Włościbórz 7.30
7 ZS w Wałdowie 7.36
8 Wałdówko 7.43
9 Wałdówko – skrzyżowanie 7.45
10 Wilkowo 7.47
11 Wilkowo I 7.48
12 Wilkowo II 7.50
13 Wilkowo III 7.52
14 ZS w Wałdowie 7.54
III  KURS
1 Baza ZTiU 7.00
2 Toboła (Adamczak) 7.23
3 Toboła (Piekarski) 7.25
4 ZS w Wałdowie 7.30
5 PKS Komierowo 7.36
6 ZS w Wałdowie 7.42


Godziny przyjazdu autobusu szkolnego obowiązują

w tych samych godzinach od poniedziałku do piątku.