Turniej Warcabowy i Szachowy o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego

6 grudnia tego roku 10 uczniów naszej szkoły pojechało do Sępólna Krajeńskiego, by wziąć udział w Turnieju Warcabowym i Szachowym o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego. Turniej podzielony był na 4 kategorie wiekowe, natomiast wyniki podliczano zarówno indywidualnie jak i drużynowo.

Nasi uczniowie odnieśli wiele sukcesów w warcabach.

W kategorii I – dziewczęta i chłopcy z przedszkola w grupie chłopców na szczycie podium stanął Rafał Wróblewski, natomiast w grupie dziewcząt II miejsce zajęła Dominika Theus.

W kategorii II – dziewczęta i chłopcy klas I-III w grupie chłopców II miejsce zajął Stanisław Patyna, w grupie dziewcząt na III miejscu uplasowała się Hanna Siekierka.

W III kategorii – dziewczęta i chłopcy klas IV-VI Helena Patyna wywalczyła miejsce III.

W klasyfikacji drużynowej na 11 występujących zespołów (klasy od przedszkola do III) oddział przedszkolny z Wałdowa uplasował się na IV miejscu, natomiast nasi trzecioklasiści zdobyli miejsce VI. W klasyfikacji klas IV-VIII zajęliśmy miejsca IX (szóstoklasiści) i XV (ósmoklasista).

W indywidualnej rywalizacji szachowej oboje uczestnicy stanęli na podium.

Dominika Theus wywalczyła I miejsce, a Filip Koczwara II.

Wszystkim serdecznie gratuluję sukcesów oraz odwagi startu w zawodach. Dziękuję również Pani Wioli Zacharzewskiej za opiekę nad uczniami podczas wyjazdu.

Uczestnicy turnieju otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Sebastian Skaja