Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół im. Królowej Jadwigi w Wałdowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Na tę uroczystość przybyli uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście. Zakończenie było podzielone na dwie tury. Najpierw pożegnaliśmy najmłodszych uczniów naszej szkoły, czyli przedszkolaków, zerówkę, a także klasy I-III szkoły podstawowej. Następnie na scenę weszły starsze dzieci i młodzież, czyli klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz 1-3 gimnazjum. Uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce, a także innymi sukcesami zarówno naukowymi jak i sportowymi otrzymali wyróżnienia, dyplomy oraz nagrody. Bardzo cieszy nas fakt, że takich osób było sporo. Jednak nie tylko uczniowie zostali nagrodzeni, szczególne podziękowania należą się także Pani Mirosławie Tomsa za kilkunastoletnią działalność w Radzie Rodziców.

                Nasi absolwenci z klasy 3 gimnazjum przygotowali bardzo ciekawy występ artystyczny, przepełniony był dobrą zabawą a co za tym idzie śmiechem, wystąpili w nim nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele, a pomógł przygotować go ich wychowawca Pan Wojciech Łopat. Nie obyło się też bez łez wzruszenia, kiedy to 27 absolwentów naszego gimnazjum żegnało się z nami, by od września zacząć nowy etap swojego życia.

                W imieniu całej społeczności szkolnej chciałbym serdecznie podziękować za owocny rok szkolny, życzyć wszystkim bezpiecznych i wspaniałych wakacji i odpoczynku.

Sebastian Skaja