Akcje charytatywne

Jak co roku Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Wałdowie bierze udział w akcjach charytatywnych organizowanych na rzecz ludzi i zwierząt, ten rok szkolny zaczynamy trzema akcjami:
 
1 – POMÓŻMY ŁUKASZOWI CHODZIĆ (przy współpracy z fundacją POMÓŻ I TY) – na ten cel zbieramy pieniądze – mamy na sprzedaż cegiełki w postaci małych tablic przydatnych do różnych przedmiotów (matematyka, język angielski, informatyka, język niemiecki…) oraz kalendarzyki, jedna sztuka kosztuje 2 złote, CAŁA uzbierana kwota ze sprzedaży tych cegiełek zostanie przelana na konto fundacji na rzecz Łukasza Flisa (15-letniego chłopca z porażeniem mózgowym).
 
2 – PROTEZY DLA PANA ANDRZEJA (przy współpracy z fundacjami SIEPOMAGA i ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ) – na ten cel zbieramy plastikowe nakrętki i zużyte baterie, można też wesprzeć finansowo za pomocą strony internetowej https://www.siepomaga.pl/andrzejlackowski – walczymy o protezy nóg dla Pana Andrzeja (który na skutek choroby stracił obie kończyny).
 
3 – POMOC ZWIERZĘTOM (przy współpracy z fundacją PSIE NADZIEJE) – na ten cel zbieramy karmy dla psów i/lub kotów, a także jeśli ktoś zainteresowany jest wolontariatem, to szukamy karmicieli, głaskaczy, przytulaczy i innych tego typu opiekunów zwierzaczków (zwierzaczki są w Sępólnie Krajeńskim), które bardzo potrzebują miłości; a także domów adopcyjnych dla nich.
 
Jeśli są jakiekolwiek pytania dotyczące którejkolwiek zbiórki, zapraszam do wiadomości prywatnej. Pomóżmy i ludziom i zwierzaczkom. BĄDŹMY LUDŹMI!
 
Sebastian Skaja