Projekt “Ćwiczę, uczę się, wygrywam”
Część uczniów klasy II gimnazjum realizuje projekt unijny pod nazwą „Ćwiczę, uczę się wygrywam”. Beneficjentem projektu jest Kujawsko–Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Projekt realizowany jest w latach 2013-2014. Skierowany jest on do 100 gimnazjów województwa kujawsko-pomorskiego. Obejmuje grupę 1500 uczniów gimnazjów. Prowadzone są zajęcia pozalekcyjne: Językowe Sportowe Informatyczne Matematyczno-przyrodnicze...
